MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » Geyik Muhabbeti’ Adlı Tiyatro Oyunu, İzleyiciyle Buluştu
Geyik Muhabbeti’ Adlı Tiyatro Oyunu, İzleyiciyle Buluştu

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ekim ayı kültür sanat programı kapsamında Soğanlık Kültür Merkezi’nde ‘Geyik Muhabbeti’ adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Engin Keskin’in yazdığı, Okan Selvi ve Ali Çoban’ın oyunculuklarıyla sahnelenen oyuna katılım, yoğun oldu. Kartallı tiyatro severlerin ilgiyle takip ettikleri oyun, kapalı gişe oynadı.

Geyiklerin doğada tek eşli bir yaşam sürmelerinden yola çıkılarak yazılan oyunun konusunu; eşlerini bir yıl önce trafik kazasında kaybeden iki yakın dostun aynı eve çıkmalarıyla birlikte yaşadıkları diyaloglar ve eşlerine kavuşma arzuları oluşturuyor. Kapalı gişe oynayan Geyik Muhabbeti’nde seyirciler sahnelenen eseri büyük bir dikkat ve ilgiyle takip etti. Modern bir aşk destanı olarak nitelendirilebilecek oyunun sonunda, oyuncuların performansı ayakta alkışlandı.

Oyunun ardından Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf Altay, sahneye çıkarak tüm izleyicilere katılımlarından dolayı teşekkür etti, oyunculara ise çiçek takdiminde bulundu.

Galeri
📆 21 Ekim 2019 Pazartesi 12:48   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir