MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » İBRAHİM YILDIRIM ATEŞ ADAYIM DEDI
İBRAHİM YILDIRIM ATEŞ ADAYIM DEDI

İYİ Parti Kartal İlçesi Genel Kuruluna sayılı günler kala Başkan adayları netlik kazanmaya başladı.

İYİ Parti Kartal Belediye Meclis üyesi İbrahim Yıldırım Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı..
Ateş,paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Değerli İYİ ailem ve Kartallı komşularım,
Kuruluşundan bugüne, hiç durmadan, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderlik ettiği bu yolda bir an olsun tereddüt etmeden emek verdiğim, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı’na adayım.
Kartal İYİ Parti’yi Tüm Türkiye’nin en güçlü, en başarılı, en çalışkan ve en organize ilçesi yapmak, Kartal’ın 20 Mahallesinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan Tüm Türkiye’nin gıptayla bakacağı bir ilçe başkanlığı yaratmak amacıyla adayım.
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yolunu, davasını, mücadelesini tüm Kartallılara en İYİ şekilde anlatmak, İYİ Parti’nin İstanbul’da en yüksek oyu aldığı ilçenin Kartal olmasını başarmak için adayım.
Vizyon projelerimizi,
Yapacağımız çalışmaları ve organizasyon şemamızın nasıl şekilleneceğini, Vaatlerimizi ve Kartal İYİ Parti’nin kutlu geleceğini ilan edeceğimiz, basın lansmanımızın tarih ve yer bilgisini ilerleyen günlerde değerli İYİ Ailem ve kamuoyuyla paylaşacağımı saygıyla bildiririm.
Aday olma cesareti gösteren, partimizi bir adım ileriye taşımak için elini taşın altına koyan tüm ilçe başkan adaylarımıza da yürekten başarılar dilerim.
Kartal İYİ Olacak! Türkiye İYİ olacak!
Başaracağız, başaracağız, başaracağız!
İYİ PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKAN ADAYI
İBRAHİM YILDIRIM ATEŞ

Hayırlı olsun başarılar diliyoruz..

📆 18 Kasım 2022 Cuma 14:31   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir