MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » Taner Özsoy, Kartallı Müzik Severler İle Buluştu
Taner Özsoy, Kartallı Müzik Severler İle Buluştu

Kartal Belediyesi, Ocak ayı kültür-sanat programı kapsamında, Türk Halk Müziği sanatçısı Taner Özsoy’un, ‘Memleket Türküleriyle Yeni Yıla Merhaba’ adlı konserine ev sahipliği yaptı. Geceye, Kartallı müzik severlerin ilgisi yoğun oldu.

Müzik Severler, Seslendirilen Türkülere Keyifle Eşlik Etti

Soğanlık Kültür Merkezi’nde gerçekleşen geceye, çok sayıda müzik sever katıldı. Gecede, Türk Halk Müziği sanatçısı Taner Özsoy, yaklaşık 2 saat sahnede kalarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Kartallı müzik severler, sanatçı tarafından seslendirilen şarkılara eşlik ederek, keyif dolu anlar yaşadı.

Özsoy’dan Başkan Gökhan Yüksel’e Teşekkür

Gecenin sonunda konuşma yapan Taner Özsoy, kendisini yalnız bırakmayan tüm Kartallılara ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkür ederek; “Bu gece türkülerimizi birlikte seslendirdiğimiz bir konser yaşadık. Kartallılar ile birbirimizi çok özlemişiz. Sanata ve sanatçıya katkılarından dolayı en başta sizlere ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkürlerimi sunuyorum. 2023’ün tüm insanlık için; barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Galeri
📆 14 Ocak 2023 Cumartesi 13:11   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir