MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » GÜNDEM, Manşet, Toplum » TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var
TDP’li Akgün EYT tamam sırada staj mağdurları var

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, emeklilikte yaşa takılanların artık haklarına kavuştuğunu ifade ederek, staj mağdurlarının da sorunlarının çözülmesine kadar mücadele etmeye devam edeceklerini belirtti.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan EYT’nin hayırlı olması temennisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yıllardır bu konuda mücadele veren Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu Başkanı Gönül Baran’a ve emeği geçen herkese teşekkür eden Akgün, emekçilerin yıllardır sabırsızlıkla beklediği haklarına kavuştuğunu ifade etti.

2 milyon 250 bin kişinin emeklilik hakkına kavuştuğunu vurgulayan Akgün, “Bu konuda emekçilerin haklarına kavuşması için bizlerde siyasilere olarak üzerimize düşeni yaptık. Emekçilerimiz haklarını alana kadar yanlarında olduk. Ancak henüz mücadelemiz bitmedi. Staj ve çırak mağdurları için mücadelemiz devam edecek. Onların sesi ve sözü olacağız. Her yerde onları temsil edeceğiz.” dedi.

📆 29 Aralık 2022 Perşembe 21:49   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir