MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » YENİDEN AYAĞA KALDIRMAYA HAZIR MISINIZ?
YENİDEN AYAĞA KALDIRMAYA HAZIR MISINIZ?

Cemal Canpolat, CHP İstanbul İl Başkanlığı’na adaylığını açıkladıCHP İstanbul İl Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Cemal Canpolat, “İstanbul’u alacağız, Türkiye’yi alacağız, Cumhurbaşkanlığı’nı alacağız. Yılgınlık yok, suskunluk yok, korkaklık yok” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’na, daha önce İl Başkanlığı görevinde bulunan Cemal Canpolat, aday olduğunu, bugün il başkanlığı önünde açıkladı.

Canpolat, “Bu çınarın gölgesinde Türkiye’nin ötekilerine, farklı düşüncede olanlara, bizim gibi düşünmeyenlere, tıpkı Cumhuriyet’in kurulduğu gün gibi herkesin yeniden bu ulu çınarın altında toparlanmasının mücadelesini vereceğiz” diye konuştu ..

YENİDEN AYAĞA KALDIRMAYA HAZIR MISINIZ?”

Artık yeniden ayağa kalkma zamanının geldiği CHP örgütü, ayağa kalkmaya hazır mı? Bu saltanat düzenini yıkmaya hazır mı? Parti içerisinde barışı, sevgiyi yeniden yeşertmeye hazır mı?

Belediye başkanlarının, il başkanlarının, ilçe başkanlarının, merkez yöneticilerin, bütün örgütün, sahipsiz olan örgütün, kimsesiz olanlarla birlikte barış içinde yeniden ayağa kalkmaya hazır mıyız?

Buraya, il başkanı oldunuz, neden bir daha oldunuz sorusu sorulmadan önce kendim cevap vereyim; CHP’de görev verilir, ihtiyaç duyulduğu anda CHP’nin herhangi bir alanında ilçe yönetiminde, ilçe başkanlığında, komisyonda CHP’de çaycılık yapma görevi de verilse biz bu görevi yapmaya hazır olduğumuzu verilen görevi yapmaya hazır olduğumuzu söylemek istiyorum ifadesini kullandı.

📆 27 Eylül 2023 Çarşamba 23:23   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir