MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » “Ali Aluç’tan Gümbür Gümbür Adaylık Açıklaması”
“Ali Aluç’tan Gümbür Gümbür Adaylık Açıklaması”

Ali Aluç,Cumhuriyet Halk partisi Kartal İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Açıklama, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığında gerçekleşti.Partili üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen açıklamada ,Aluç,toplumsal konularla ilgili önemli ifadeler kullandı. CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi’nin başarı temennisi ile başlayan adaylık açıklamasına Ali Aluç şu sözlerle başladı ,bugün ayın 21 bugünün bir özelliği var .Bugün karanlık gecelerin aydınlığa kavuşturulacağı en uzun gün.Biz bu yolu geceleri kısalta kısalta aydınlığa kavuşturacağız.

Kıymetli dava arkadaşlarım birlikte yürüyeceğimiz bu yolun hepimize hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullanırken sözlerine devam etti.Genç bir Belediye Başkanımız var Kartal’da bir Yıldız givi doğdu ,biz o Yıldız’ı parlatmak için adayız ,Cumhuriyet Halk partisinin emektar ,cefakar,vatansever üyeleri bugün sizlerin karşısında aday olarak çıkmanın Onur ve Gururunu yaşıyorum hepiniz hoşgeldiniz. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Biz örgütümüzle Karanlıkları ,Aydınlıklara kavuşturmak için geliyoruz,Sevgili Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel, İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile seçimlerde ciddi kazanımlar elde edildi.Biz bununla yetinmek istemiyoruz, Sevgili Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmak için adayız.Amacımız bölünerek azalmak değil,ayrıştırı ,ötekileştirici tavırdan uzak bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz sözlerime ünlü bir Ozanın sözüyle devam etmek istiyorum
Kalp yaşamak için ,Yürek ise Sevmek içindir, ben kalbimi ellerinize ,yüreğimi ise gönlünüzün tam ortasına gönderiyorum,hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum ifadelerini kullandı.

Adaylık açıklamasına, CHP Kartal ilçe Başkanı Muammer Çelebi’nin yanısıra, Kartal belediye Başkan yardımcılarından M.Oktay Aksu, İmam Aydın, CHP Kartal ilçe Başkan adayı Özkan Özdemir, CHP Kartal Beleidiye Başkan adayı Veysel Can,CHP Kartal gençlik kolları Başkanı Beytullah Yılmaz, CHP Kartal İlçe gençlik kolları Başkan adaylarından Sibel Yiğit, Berkant Sabancı,Uğur Güzel ,çok sayıda partili üyeler katıldı .

Sayın Ali Aluç’a Eksper Haber gazetesi adına başarılar dileriz.

HABER FOTO ;NURAY YILMAZ

Galeri
📆 21 Aralık 2019 Cumartesi 19:55   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir