MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Belediye, GÜNDEM, İSTANBUL, maltepe, Manşet, Toplum » 80’NİN ÜZERİNDE KAMERA YERLEŞTİRİLECEK
80’NİN ÜZERİNDE KAMERA YERLEŞTİRİLECEK

80’NİN ÜZERİNDE KAMERA YERLEŞTİRİLECEK

Maltepe’de parklar daha güvenli!

Maltepe Belediyesi, ilçedeki çocuklar için daha güvenli parklar oluşturmak yolunda önemli bir adım attı. İlçedeki 80’nin üzerinde parka kamera sistemi konulması kararı alınırken, projenin başlatıldığı 1 ay içerisinde 25 parka kamera yerleştirildi.

Maltepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçedeki parkları daha güvenli hale getirmek için kolları sıvadı. Yapılan değerlendirmeler ve halktan gelen taleplerle çalışmalarını bu alanda yoğunlaştıran ekipler, 80’nin üzerinde parka güvenlik kamerası yerleştirme kararı aldı. İlk etapta yapılan çalışmalar neticesinde 25 park kamera yerleştirilirken halk da bu sistemden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Vatandaşlar güvenlik açısından böylesi bir sistemin olması gerektiğini savunurken belediye yetkililerini de teşekkür etti.

“7/24 İZLENECEK”

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Projeyle birlikte Maltepemizdeki önemli bir açığı daha çözmek için yola çıktık. Artık parklarımızda çocuklarımız, velilerimiz güven içerisinde olacak. Kurulan bu sistemle parkları 7/24 izliyor ve güvenlik problemi yaşanan durumlarda sorunları anından emniyetle paylaşıyor olacağız. Kurduğumuz bu sistem çocuklarımız başta olmak üzere herkes hayırlı olsun” dedi. 

📆 28 Aralık 2022 Çarşamba 21:46   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir