MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek’ten Kartalspor’a Anlamlı Ziyaret…
AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek’ten Kartalspor’a Anlamlı Ziyaret…

AK PARTİ Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve ilçe yöneticilerinden oluşan bir heyet İstanbul Süper Amatör Ligi 4.Grupta mücadele eden Kartal’ın efsane spor kulübü Kartalspor’un Başkanı Binali Aydın Beyi klüp binasında ziyaret etti.


Spor, siyaset ve Kartal’ın yerel sorunlarının konuşulduğu ziyaret, dostane bir havada geçti.


Kulüp Başkanı Binali Aydın AK Parti İlçe teşkilatının çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.


AK Parti Kartal ilçe Başkanı Ebubekir Taşyürek de “Kartalspor’un Kartal’ın marka bir spor kulübü olduğunu, bugünkü bulunduğu yerden daha iyi yerlere layık olduğunu” belirterek “Kartalspor İçin elimizden gelen bir şey olduğu taktirde yapmaya hazırız” dedi.


Ziyarette kulübe emeği geçen önceki dönem yöneticilerinin fotoğraflarının oluşturduğu hatıralar üzerinde yapılan sohbet görülmeye değerdi.
Kulüp ziyareti sonrası sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek paylaşımında şu görüşlere yer verdi.
“İstanbul Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Kartal’ımızın efsane spor kulübü Kartalspor’un Başkanı Binali Aydın Beyi klüp binasında ziyaret ettik.
Gösterdiği konukseverlikten dolayı teşekkür eder, kendisine sağlık sıhhat, afiyet, Kartalspor’a da başarılar dileriz.”

Galeri
📆 23 Aralık 2021 Perşembe 12:34   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir