MENÜ ☰
.
Eksper Haber » ataşehir, Belediye, Manşet » ATAŞEHİR’DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ DEVAM EDİYOR
ATAŞEHİR’DE AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ DEVAM EDİYOR

Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen “Açık Hava Sinema” gösterimleri Ataşehir’in mahallelerine konuk olmaya devam ediyor.

Açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran Ataşehir Belediyesi, sinema filmlerini Ataşehir’in parklarına getirerek yaz akşamlarını renklendiriyor.

Bu kapsamda Açık Havada Sinema keyfi ilk olarak 19 Temmuz Cuma akşamı Mustafa Kemal Mahallesi Deniz Gezmiş Parkı’nda “Organize İşler Sazan Sarmalı” isimli film gösterimiyle başladı.

Yılmaz Erdoğan’ın 2019 yılında hem yönetip hem de başrolünü oynadığı İstanbul’da çekilen “Organize İşler Sazan Sarmalı” aksiyon-komedi filmi Ataşehirlilerin büyük beğenisini topladı.

Sinema gösterimlerinin ikinci filmi olan “Hedefim Sensin” ise İçerenköy Mahallesi Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi Bahçesi, Atatürk Mahallesi Amfili Park ile Küçükbakkalköy Mahallesi Nazım Hikmet Parkı’nda gösterildi.    

7’den 70’e her yaştan Ataşehirlinin ilgi gösterdiği Açık Hava Sinema gösterimlerinin son filmi ise “Hadi Be Oğlum” olacak.

Filmin gösterimi Ferhatpaşa Mahallesi Taziye Evi Önü, Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Park ile Yeni Çamlıca Mahallesi Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı’nda yapılacak.

Parklarda açık hava sinema gösterimleri 4 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek.

📆 31 Temmuz 2019 Çarşamba 23:14   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir