MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Manşet » Aylar sonra ilk kez bir araya geldiler
Aylar sonra ilk kez bir araya geldiler

Aylar sonra ilk kez bir araya geldiler

Yassıada bugün, 27 Mayıs darbesinin 60’ıncı yıl dönümünde Demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak açılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli, açılış için adaya birlikte seyahat etti. İkilinin aylar sonra ilk kez bir araya geldiği kare MHP’ni Twitter hesabında paylaşıldı.

15:41 – 27 Mayıs 2020HaberlerGündem

27 Mayıs darbesinin ardından Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan’ın idamına karar verildiği Yassıada, darbenin 60’ıncı yıl dönümünde, 5 yıllık çalışmaların sonunda Demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak açılıyor.

Adanın açılışı Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacağı törenle gerçekleştirilecek.

Foto: Twitter / Erdoğan ve Bahçeli’nin birlikte seyahat ederken çekilen fotoğrafı MHP’ni Twitter hesabından paylaşıldı.

AYLAR SONRA İLK KEZ BİR ARADALAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli açılış için adaya birlikte seyahat etti. Şubat ayından bu yana bir araya gelmeyen ikili aylar sonra ilk kez birlikte poz verdi.

Erdoğan ve Bahçeli’nin bir arada olduğu fotoğraf,  MHP’nin Twitter hesabından “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan “Demokrasi ve Özgürlükler Adası” açılış programına birlikte seyahat ediyorlar.” notuyla paylaşıldı.Son güncelleme: 16:42 27.05.2020

📆 27 Mayıs 2020 Çarşamba 17:45   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir