MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » Başkan Gökhan Yüksel’den, İYİ Parti ilçe teşkilatına ziyaret
Başkan Gökhan Yüksel’den, İYİ Parti ilçe teşkilatına ziyaret

Başkan Yüksel’den, İYİ Parti ilçe teşkilatına ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ve yönetimini ziyaret etti.
Başkan Yüksel, ziyaret kapsamında İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Karşılıklı fikir alışverişinin bulunduğu ziyarette Başkan Gökhan Yüksel , “Siyasi partiler halkın refahı ve yaşam kalitesini arttırmak, ülke de adaletli bir rejimi hayata geçirmek amacıyla kurulmuş yapılardır.

Bugün içinde bulunduğumuz koşullarda bunu söylemek mümkün değil. Sokaktaki vatandaşımızın, işçinin, emeklinin, köylünün, sanayici ve esnafın mutsuz olduğu bir ülkede huzur ve refah olmaz” biz yöneticiler bunun bilincinde hareket ederek halkımıza elimizden gelen hizmeti sunacağız ifadelerine yer verdi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Kattal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ise, “Başkan Gökhan Yüksel’in Kartal’da herkesin sevgisini kazanmış bir belediye başkanıdır. Kendisinin ilçe teşkilatımıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı onur ve mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

“KARTAL İÇİN GÜZEL ÇALIŞMALARDA HER ZAMAN VARIZ”

Ziyarette ,Kartalla ilgili sohbetlerin yapıldı ana konular olarak Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve İyi Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı, Kartal İçin Yalova ve Kartal arası Vapur iskelesi ,Kartalda Parkların daha fazla çoğaltılması ,Kartalda yapılacak çalışmalarda her zaman birlikte hareket ederek güçbirliği yapmak olduğu dile getirdiler .

Ziyarette,Kartal Beleye Başkan yardımcısı İmam Aydın,Kartal belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, İYİ Parti Kartal belediye meclis üyelerinden Mukadder Gürcan, İbrahim Yıldırım Ateş,İYİ Parti kadın kolları Başkanı Gülseren Maral, İYİ Parti Kartal İlçe yönetim kurulu üyeleri ve İYİ Partili üyeler katıldı.

HABER;NURAY YILMAZ


Galeri
📆 13 Mart 2020 Cuma 15:14   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir