MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » “Başsavcı İsmail Uçar,Kübra Çoban’ın Heyecanına Ortak Oldu “
“Başsavcı İsmail Uçar,Kübra Çoban’ın Heyecanına Ortak Oldu “

“Başsavcı İsmail Uçar, genç yazar Kübra Çoban’ı ağırladı “

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’nda görevli Kübra Çoban’ın ikinci şiir kitabı “İçimdeki Duygular” yayınlandı.


Genç yazar Kübra Çoban kitabını İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar’a da takdim etti. Çoban, kitap satış gelirlerini de deprem bölgesine göndermeye karar verdi.
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığının katkılarıyla basılan şiir kitabının editörlüğünü İstanbul Anadolu Basın Savcısı Ahmet Aslan üstlendi.Kübra Çoban başsavcı İsmail Uçar’a ziyaretinden sonrasında basın savcısı Ahmet Aslan’ıda ziyaret etti .Çoban,Aslan’a destekleri için teşekkür etti .

Ķübra Çoban Kimdir ?

Kübra Çoban, 25 Şubat 1992’de İstanbul’da doğdu. 4 çocuklu bir ailenin son çocuğu. Küçükken geçirdiği rahatsızlıkla uzun zaman mücadele eden Çoban, 2012 yılında Şöhret Kurşunluoğlu İş Okulu’ndan mezun olduktan sonra girdiği memurluk sınavını kazandı ve 24 Aralık 2014’te İstanbul Anadolu Adliyesi’nde göreve başladı.

Genç yazar Kübra Çoban duygularını şu ifadeler ile anlattı ;

Çoban, “İkinci kitabımın yayınlanmasından dolayı çok mutluyum. Bu konuda yardımlarını esirgemeyen Cumhuriyet Başsavcımız Sayın İsmail Uçar’a, Cumhuriyet Başsavcı Vekilimiz Sayın İsmail Değirmenci’ye, Cumhuriyet Savcımız Sayın Ahmet Aslan ve Basın Büro Yazı İşleri Müdürümüz Sayın Selçuk Köse’ye çok teşekkür ederim. Kitabımın satış gelirlerini depremzede vatandaşlarımıza bağışlamak istiyorum” dedi.

Galeri
📆 01 Mart 2023 Çarşamba 12:30   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir