MENÜ ☰
Eksper Haber » Belediye, GÜNDEM, Manşet, Toplum » Beyoğlu’nda ‘Dünya Engelliler Gününe’ Özel Murat Kekilli Konseri
Beyoğlu’nda ‘Dünya Engelliler Gününe’ Özel Murat Kekilli Konseri

Beyoğlu’nda ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel düzenlenen etkinlikte şarkıcı Murat Kekilli, engelli bireylere ve ailelerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Beyoğlu’nda özel bir etkinlikle kutlandı. Hasköy Kültür ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte ilçedeki engelli bireyler ve aileleri Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Hep birlikte akşam yemeği yiyen engelli bireyler ve aileleri daha sonra sanatçı Murat Kekilli’nin verdiği muhteşem konserde doyasıya eğlendi. Etkinliğe Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve eşi Seyhan Yıldız ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Enes Özkan da katıldı.

HEP BİRLİKTE ENGELLERİ AŞACAĞIZ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Hep birlikteyiz. AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanımız, Büyük Birlik Partisi Beyoğlu İlçe Başkanımız, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanımız, Gençlik Kolları İlçe Başkanımız ve bütün Beyoğlu’nun güzel insanları buradayız. Çocuklarımızın gözlerindeki o ışıltıyı görüyorum. Ben de Beyoğlu’nda inşallah çocuklarımız için burada kütüphaneler, spor sahaları, aynı zamanda okullarımızda çalışmalarımız var. Engelli çocuklarımız, gençlerimiz, vatandaşlarımız için de Kızılay Meydanı’nın olduğu yerde bir düşüncemiz var Kızılay’a ait binada. Hep birlikte olacağız, hep birlikte engelleri aşacağız. Sizin sevginiz, muhabbetiniz bizi de canlı tutuyor. Bu akşam böyle bir yemek düzenledik. Hepinize afiyet olsun diyorum. Murat Kekilli de inanıyorum ki şarkılarıyla yüreklerimize dokunacak” dedi.

Beyoğlu’nda ‘Dünya Engelliler Gününe’ Özel Murat Kekilli Konseri

📆 03 Aralık 2021 Cuma 17:04   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir