MENÜ ☰
Eksper Haber » Belediye, GÜNDEM, Manşet, Toplum » Beyoğlu’ndan Antalya’ya İki TIR Yardım Malzemesi Gönderildi
Beyoğlu’ndan Antalya’ya İki TIR Yardım Malzemesi Gönderildi

Beyoğlu Belediyesi ile Beyoğlu Aksekililer Platformu Dernekleri işbirliğinde hazırlanan yardım TIR’ları, Antalya’nın Akseki ilçesinde çıkan orman yangınında zarar gören vatandaşlara ulaştırılmak üzere Kasımpaşa’dan dualarla uğurlandı.

Beyoğlu, çıkan orman yangını nedeniyle zor günler geçiren Antalya’ya yardım elini uzattı. Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Aksekililer Platformu Dernekleri işbirliğinde başlatılan yardım organizasyonu ile içerisinde temel gıda ve çeşitli yardım malzemelerinin yer aldığı iki adet yardım TIR’ı hazırlandı. Beyoğlu’ndaki hayırsever bağışçıların desteğiyle hazırlanan yardım TIR’ları, Antalya’nın Akseki ilçesinde çıkan orman yangınında zarar gören vatandaşlara ulaştırılmak üzere Kasımpaşa’dan dualarla uğurlandı. Uğurlama törenine Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da katılarak TIR şoförlerine ve yardım ekibine hayırlı yolculuklar diledi.

ALLAH ÜLKEMİZİ HER TÜRLÜ FELAKETTEN KORUSUN

Yaşanan olaylardan dolayı büyük bir üzüntü içerisinde olduklarını belirten Başkan Yıldız, “Ülkemizin herhangi bir yerinde bir can yansa bizim de camımız yanıyor. Biz büyük bir milletiz. Birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ederek yaralarımızı birlikte saracağız. Beyoğlulu hayırsever hemşerilerimizin desteği ile hazırlanan yardım TIR’larımız, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Antalya Akseki’ye doğru yola çıktı. Allah ülkemizi her türlü felaketten korusun” dedi

📆 24 Ağustos 2021 Salı 15:20   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir