MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Kartal, Manşet » Bundan tam 15 sene önce, Kartal için bir yola çıktık.
Bundan tam 15 sene önce, Kartal için bir yola çıktık.

İYİ Parti İstanbul Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. 

İYİ Parti 34 İlçede belediye başkan adaylarını açıklarken 5 ilçede ise aday açıklamadı.

İYİ Parti İstanbul Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı’nı Haliç Kongre Merkezinde düzenlendi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, Milletvekilleri ve parti üyelerinin katıldığı toplantı saat 14.00 sıralarında başladı. Genel Başkan Meral Akşener aday tanıtımı öncesi konuşma yaptı. Akşener’in ardından İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu projelerinden bahsetti. Ardından İYİ Parti 34 İlçe belediye başkan adayları açıklandı. Genel Başkan Meral Akşener’in 34 İlçe belediye başkanıyla hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.

İYİ PARTİ KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR ALTINOK ÖZ ADAYLIK AÇIKLAMASINDAN SONRA ŞUNLARI SÖYLEDİ

15 senedir, Refah Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yönetimindeki Kartal’da, toplumun tüm farklı kesimlerini birleştirerek Atatürkçü düşünceyi iktidar yaptık.

Bugün Kartal için bir yol ayrımındayız. Kartal’ın Atatürkçü çizgisinden ayrılmaması için mücadele etmek zorundayız. Bugün aday tanıtım toplantısında mücadelemize destek olan, başta İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bizlere destek mesajı atan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Galeri
📆 19 Şubat 2024 Pazartesi 11:31   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir