MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Manşet, Toplum, ÜSKÜDAR » CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TURİZM VE HABERLEŞMENİN ÇEKİM MERKEZİ OLACAK ÇAMLICA KULESİ’Nİ İNCELEDİ
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TURİZM VE HABERLEŞMENİN ÇEKİM MERKEZİ OLACAK ÇAMLICA KULESİ’Nİ İNCELEDİ

Üsküdar’a müstesna bir değer katacak Çamlıca Kulesi’nin açılışı için geri sayım başladı. Turizm ve haberleşmenin çekim merkezi olacak Çamlıca Kulesi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapımı devam eden proje ile ilgili incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.

İstanbul’un haberleşme altyapısını güçlendirecek olan 369 metre uzunluğundaki Çamlıca Kulesi, iletişim kalitesini arttırmanın yanında seyir terası ile de turizmin çekim merkezi olarak ülkemize simge bir değer kazandıracak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Kulesi ziyareti ardından Küçük Çamlıca Korusu’nda bulunan vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

📆 02 Temmuz 2020 Perşembe 12:15   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir