MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » “Ebubekir Taşyürek,Yeni Görev İçin İstifa Etti “
“Ebubekir Taşyürek,Yeni Görev İçin İstifa Etti “

Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, yürüttüğü İlçe Başkanlığı görevini Milletvekili adaylığı için bıraktığını açıkladı.

Taşyürek ‘in açıklaması şu şekilde;

Sevgili Dostlarım,

Bildiğiniz ve şahit olduğunuz üzere büyük ve Güçlü Türkiye’ davası yolunda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, mensubu olmakla gurur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kuruluşundan itibaren İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyeliği, SKM Bölge Başkanlığı, Meclis Üyeliği, İBB Plan Bütçe Komisyonu Başkanlığı, Grup Başkan Vekilliği, Belediye Başkan Adaylığı gibi bir çok kademesinde, samimiyet ve gayretle çalışıp, milletime canı gönülden hizmet ettim.

13 Ocak 2021 tarihinden beri başarıyla yürüttüğüm, AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı görevimden 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde (inşallah) Milletvekili olarak millete hizmet bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak ve yılların deneyimi ve tecrübesini yine milletimin hizmetine sunmak gayesiyle 10 Mart 2023 tarihi itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.

Bu kutlu süreçte şahsıma desteklerini esirgemeyen; sevgili aileme, kıymetli Kartallılara, birlikte görev yaptığım Sayın Milletvekillerimle bütün teşkilat büyüklerime ve beraber yol yürüdüğüm değerli İlçe Ana Kademe Yönetim Kurulu üyelerime, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve yönetimlerine, Meclis Üyelerimize ve Mahalle Başkanlarımızla yönetimlerine en kalbî şükranlarımı sunuyorum.

Millete hizmet yolunda her daim gücüme güç katan, yüreğinizin en nadide köşesinde sakladığınız sevgilerinizle, dualarınızın devamını bekler, sevgi ve saygılar sunarım.

Ebubekir TAŞYÜREK
AK Parti İstanbul 1.Bölge
Milletvekili A.Adayı

📆 10 Mart 2023 Cuma 21:51   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir