MENÜ ☰
Eksper Haber » Belediye, GÜNDEM, Manşet, Toplum » Genç Sanatçılar Beşiktaş’taki Sergide Buluştu!
Genç Sanatçılar Beşiktaş’taki Sergide Buluştu!

Belediyemiz, genç sanatçılara destek vermek ve görünürlük sağlamak amacıyla anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı…Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2022 Perşembe
Genç sanatçılar, belediyemizin ev sahipliği yaptığı “Genç Dönem” sergisinde buluştu. Mustafa Kemal Merkezi’nde düzenlenen sergiye 185 genç sanatçı özgün çalışmalarıyla katılım gösterdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da serginin açılış konuşmasında her daim genç sanatçıların yanında olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Göreve geldiğimiz andan itibaren sanatı Beşiktaş’ın kılcal damarlarına yaymayı hedefledik. Bu hedefimizi gerçekleştirirken usta sanatçılarımızla birçok iş birliğimiz oldu. Bunun yanı sıra sizlerin de bildiği gibi genç sanatçılarımızı hiç yalnız bırakmadık. Bugün burada yine genç sanatçılarımızın katılımıyla gerçekleşen bu anlamlı sergiye ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Gençlerimizin sanat üretimine katkı sağlamak, bilinirliklerine destek olmak, eserlerini görünür kılmak adına projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

Sanatseverler “Genç Dönem” sergisini 17 Ocak tarihine kadar hafta içi her gün 10.00 – 17.00 saatleri arasında Mustafa Kemal Merkezi’nde ziyaret edebilir.

Adres: Akat Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 8 Beşiktaş/İST.

📆 07 Ocak 2022 Cuma 15:50   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir