MENÜ ☰
Eksper Haber » beylikdüzübelediyesi, GÜNDEM, Manşet » GEZİCİ HİZMET OTOBÜSLERİ’NİN YENİ DURAĞI İHLAS MARMARA
GEZİCİ HİZMET OTOBÜSLERİ’NİN YENİ DURAĞI İHLAS MARMARA

Beylikdüzü Belediyesi’nin oldukça büyük ilgiyle karşılanan Gezici Hizmet Otobüsleri, vatandaşa hizmet götürmeye devam ediyor. Mobil Sağlık Aracı ve Gezici Kütüphane’nin yeni durağı, Marmara Mahallesi’nde bulunan İhlas Marmara Evleri 1.Kısım olurken Saha Çözüm Hareketi ekibi de vatandaşların talep ve şikayetlerini bire bir dinledi.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetlere kolayca erişebilmesi için ilçeye kazandırılan Gezici Hizmet Otobüsleri’nin yeni durağı, 20 bin kişilik nüfusu ile ilçenin en büyük sitelerinin başında gelen İhlas Marmara Evleri 1.Kısım oldu. Mobil Sağlık Aracı içerisinde hemşirelik hizmetlerinin yanı sıra; doktor ve uzmanlar ön bilgilendirme ve muayeneleri gerçekleştirerek gerekli yönlendirmelerde bulundu. Çocuklara kitap okuma alışkanlığının kazandırılması için hizmet veren Gezici Kütüphane’de ise çocuklar, Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı projelerin çizimlerinden oluşan boyama kitaplarını boyayarak keyifli vakit geçirdi. Belirlenen tarihler doğrultusunda Beylikdüzü’nün tüm mahallerini gezecek olan otobüslerin sonraki lokasyon ve saat bilgileri, Beylikdüzü Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Saha Çözüm Hareketi ekibi vatandaşı dinledi

Otobüsler site sakinleri tarafından büyük ilgi görürken farklı uygulamalarla çalışmalarına devam eden Saha Çözüm Hareketi de site içerisinde bir stant kurdu. Vatandaşların talep, öneri ve şikayetlerini dinleyen ekip, belediyenin ilgili birim ve müdürlükleriyle paylaşmak üzere notlar aldı. Vatandaşlara, ıslak mendil, dezenfektan, maske ve Beylikdüzü Belediyesi’nin iki yılda yaptığı hizmetlerin bulunduğu kitapçıktan oluşan hediye kitlerden takdim edildi. Sitede yaşayanların çoğunluğu belediye hizmetlerinden ne kadar memnun olduğunu belirterek Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

📆 14 Kasım 2021 Pazar 19:40   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir