MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Manşet » GÖNÜL ÇİÇEKLERİ ANNELERE
GÖNÜL ÇİÇEKLERİ ANNELERE

Coronavirüs salgınıyla mücadele nedeniyle mübarek Ramazan Ayını da , mübarek Ramazan Bayramımızı da ,yüreğimiz burkulsa da kısıtlı olarak evlerimizde yaşadık , evlerimizde kutladık.


Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi olarak,
gerek Mübarek Ramazan ayında , gerekse de Mübarek Ramazan Bayramımız da başta şehit anne ve babalarımız olmak üzere , şehitlerimizin eşlerine , çocuklarına , kahraman gazilerimize ve ailelerine ulaşmak, yönetim kurulumuz ve gönüllülerimizle birlikte bir nebzede olsa gönüllerine dokunmak için var gücümüzle gayret ettik.


Son olarak derneğimizin gönüllüsü, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin can dostu ,Pendik Uluslararası Barış Çiçekçilik firması sahibi sayın İrfan Aydın beyefendi ,Pendik ilçe sınırları içinde oturan ve adreslerini vereceğimiz şehit anne ve babası , şehit eşi ve gazilerimizin evlerine bizzat giderek , hiçbir ücret talep etmeden derneğimiz adına çiçek hediye etmek istediğini ifade etmesi bizleri hem mutlu etti , hemde duygulandırdı.


Sayın İrfan Aydın beyefendiye ve sahibi olduğu Pendik Uluslararası Barış Çiçekçilik firması çalışanlarına ,15 şehit ve gazi ailemizin evlerine kadar giderek derneğimiz adına çiçekler götürüp vermelerinden ötürü şahsım , yönetim kurulumuz ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesinin tüm üyeleri adına şükranlarımızı sunuyor ve teşekkür ediyorum.


Şehitler ve Gaziler vurulunca değil unutulunca ölürler. Bizleri unutmayan İrfan Aydın beyefendi ve tüm gönül dostlarımıza sevgi ve saygılarımızla.

Oktay KAYA

BAŞKAN

Galeri
📆 01 Haziran 2020 Pazartesi 21:40   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir