MENÜ ☰
Eksper Haber » Belediye, GÜNDEM, Manşet » “HABABAM” ATAŞEHİR’İN PARKLARINDA
“HABABAM” ATAŞEHİR’İN PARKLARINDA

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl “Bi Dolu Etkinlik” sloganıyla gerçekleştirdiği ve pandemi sürecinde sanatseverler tarafından çok özlenen kültür sanat etkinlikleri; Ataşehir’in parklarında açık havada, ücretsiz ve pandemi koşullarına uygun olarak yeniden başlıyor. 

Düzenlenecek etkinliklerle Ataşehirliler, pandemi süreci nedeniyle kısıtlanan sosyal hayatlarını, yeni normalleşme sürecinde kontrollü bir şekilde devam ettirme imkânı bulacaklar.

Temmuz ve Ağustos aylarında çocuklar için hazırlanan “Puki Parkta” ile “Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı” nostalji sinema filmi Ataşehirlilerle buluşacak.

Açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran Ataşehir Belediyesi, ailecek izlenebilecek “Hababam Sınıfı Sınıfta kaldı” filmini parklara getirerek yaz akşamlarını renklendirecek. Pandemi kapsamında getirilen kısıtlamalar neticesinde sinemaların kapalı olduğu dönemde, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde Ataşehirliler açık havada sinema izleme keyfini yaşayacak.

Ertem Eğilmez’in yönettiği “Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı” adlı yapım Ataşehir’in 6 mahallesinde Hababam oyuncularının katılımıyla gösterilecek. Film gösterimi öncesinde kısa bir söyleşi programı da düzenlenecek.

5 Temmuz Pazartesi akşamı Fetih Mahallesi Buhara Parkı’nda başlayacak açık hava sinema keyfi; Yeniçamlıca, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy ve Mustafa Kemal mahallelerinde devam edecek. Film gösterimleri her akşam saat 20.15’de başlayacak.

 Etkinlik  Program Takvimi

 5 Temmuz   PAZARTESİ HABABAM SINIFI   GÖSTERİMİ FETİH BUHARA PARKI 20.15
 7 Temmuz   ÇARŞAMBA HABABAM SINIFI   GÖSTERİMİ YENİÇAMLICA ŞHT. ÖĞRT. HÜSEYİN   AĞIRMAN PARKI 20.15
 9 Temmuz   CUMA HABABAM SINIFI  GÖSTERİMİ İÇERENKÖY MESKENLER PARKI 20.15
 12 Temmuz     PAZARTESİ HABABAM SINIFI   GÖSTERİMİ KAYIŞDAĞI 80. YIL CUMHURİYET PARKI20.15
 14 Temmuz ÇARŞAMBA HABABAM SINIFI   GÖSTERİMİ KÜÇÜKBAKKALKÖY NAZIM HİKMET PARKI 20.15
 16 Temmuz CUMA HABABAM SINIFI   GÖSTERİMİ MUSTAFA KEMAL İBB ATAŞEHİR DEPREM   PARKI (DENİZ GEZMİŞ) 20.15
📆 28 Haziran 2021 Pazartesi 17:15   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir