MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Manşet » İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Amacımız 16 milyona hesap vermek
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Amacımız 16 milyona hesap vermek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve gelmesinin üzerinden geçen 1 yılı değerlendirdiği toplantıda konuştu. İmamoğlu, Ben yaptım yok benim partim yaptı yok ifadelerini kullandı .

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran 2019’da tekrarlanan seçimlerin yıl dönümünde, “Birlikte Başardık” 1. Yıl Değerlendirme Toplantısı’nda konuştu.

İmamoğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimlerinin birinci yıl dönümünde kamuoyunun karşısına çıktı. Toplantının amacının “16 milyona hesap vermek” olduğunu vurgulayan İmamoğlu, “Bir kamu yöneticisi için en güzel, en onurlu görevlerden biri hesap vermektir” dedi. “Israrla ve sıklıkla” hesap vereceklerinin altını çizen İmamoğlu, slaytlar eşliğinde “ilk 1 yılın” detaylı dökümünü yaptı. Pandemi sürecine rağmen başarılı bir ilk yıl geçirdiklerine dikkat çeken İmamoğlu, “Sevgili İstanbullular; özetlemeye çalıştığım gibi, birinci yılımızda karşılaştığımız her türlü probleme, engellemeye ve koronavirüs salgınına rağmen çok başarılı işler yaptık. Ne yaptıksa; sizlerin iradesi doğrultusunda ve sizlerle birlikte yaptık. Bugün burada çok mutluyum. Çünkü birlikte başardık” diye konuştu.

Galeri
📆 23 Haziran 2020 Salı 15:44   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir