MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » Kartal Belediyesi Ekipleri Kar Nöbetinde
Kartal Belediyesi Ekipleri Kar Nöbetinde


Kartal Belediyesi, meteoroloji tarafından bildirilen olası kar yağışı nedeniyle oluşacak buzlanmaya karşı hazırlıklarını tamamlayarak gereken tedbirleri aldı. Yaklaşık 10 farklı ekip ile hazırlık yapan Kartal Belediyesi kara ve buzlanmaya karşı önlemini aldı.


Meteoroloji yetkililerinin İstanbul için yaptığı kar yağışı uyarısıyla birlikte, Kartal Belediyesi, vatandaşların zorluk yaşamaması için gereken tedbirleri aldı. Kartal Belediyesi ekipleri, olası bir kar yağışı ve buzlanmada yolların açık olması, ulaşımın aksamaması ve yayaların güven içinde yürüyebilmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını tamamladı. Kartal Belediyesi karla mücadele ekipleri; olası bir kar yağışında ilk etapta 10 farklı ekip görev başında olacak.


Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel, “Vatandaşlarımızın olası yağış ve yaşanacak buzlanma nedeniyle mağduriyet yaşamaması için tüm ekiplerimizle hazırlıklarımızı yaptık. Ekiplerimiz sabaha kadar görev başında olacak. Ayrıca Komşu İletişim Merkezi’miz 7/24 çalışma esası ile görevinin başındadır. Komşularımız talep ve şikayetlerini bize 444 4 758 hattından iletebilirler.” dedi.

📆 28 Aralık 2019 Cumartesi 23:06   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir