MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » KARTAL BELEDİYESİ MAHALLELERE YENİ PARKLAR KAZANDIRMAYA VE ÇOCUKLARA GÜVENLİ YENİ OYUN ALANLARI OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR…
KARTAL BELEDİYESİ MAHALLELERE YENİ PARKLAR KAZANDIRMAYA VE ÇOCUKLARA GÜVENLİ YENİ OYUN ALANLARI OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR…

Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeeler müdürlüğü ekipleri, İlçenin Mahallelerinde park yapımını sürdürüyor.

Çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla, Kartal’a değer katacak düzenlemeyle vatandaşlar dinlenip nefes alabilecekleri bakımlı bir alana, çocukların ise doyasıya eğlenecekleri bir oyun alanına kavuşmuş olacak.

Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel ,Park alanlarını inceleyerek bilgiler aldı ,Yüksel’e Kartal belediye Başkan yardımcısı Ali Apaydın ve birim müdürleri eşlik etti.

Kartalın mahallelerine değer katacak bu düzenlemeyle parkın içerisinde, çocuklar için modern ve güvenli oyun grupları, yürüyüş yolları, fitness spor aletleri, dinlenme alanları ve yeşil alanlar yer alıyor. Çok yakında mahalle sakinlerinin ve çocukların kullanımına sunulacak. Kartal’halkına hayırlı uğurlu olsun.

Haber ;Nuray Yılmaz

Galeri
📆 06 Ağustos 2019 Salı 11:45   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir