MENÜ ☰
.
Eksper Haber » flaş, Manşet, Toplum » Kartal Belediyesi Yaz Okulu Tanıtımı Yoğun kalabalık eşliğinde gerçekleşti.
Kartal Belediyesi Yaz Okulu Tanıtımı Yoğun kalabalık eşliğinde gerçekleşti.

Kartal Belediyesi Yaz Okulu Tanıtımı Yoğun kalabalık eşliğinde gerçekleşti.

Her yıl Kartallı çocuk ve gençlerin yaz dönemini, spor aktiviteleriyle geçirebilme imkânı buldukları Kartal Belediyesi Yaz Spor Okulu için kayıtlar, Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde resmi olarak yapıldı.

Yaz okulu Tanıtım Toplantısına yaklaşık 500 çocuk ve velileri katılırken ,yaz tatili boyunca çocuklara ders verecek hocalarda tanıtıldı.
Tanıtım konuşmasını Kartal Belediyesi Spor işleri Koordinatörü Murat Güneş hoca gerçekleştirdi.

Kayıtların kontenjanla sınırlı olduğu Yaz Spor Okulu’nda öğrenciler; futbol, basketbol, hentbol, voleybol, dans, Survivor, Uzakdoğu sporları, jimnastik, masa tenisi, badminton, sinema ve akıl oyunları branşları alanında eğitim alacak. Kartal’da ikamet eden 7-12 yaş arası çocuklara ücretsiz hizmet sunacak olan Yaz Spor Okulu eğitimleri; 1. Dönem: 17 Haziran – 12 Temmuz, 2. Dönem: 15 Temmuz – 9 Ağustos ve 3. Dönem: 19 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 09.00-17.00 saatleri arasında verileceği bildirildi.
Tanıtım Topantısına ,Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Kartal ilçe Sekreteri Süleyman Ülger, Kartal belediye Başkan yardımcısı Adem Uçar, Kartal belediye Başkan yardımcısı Ali Apaydın, Kartal Belediyesi Kartansaş A.ş.Genel Müdürü Düzgün Çapar, Kartal Belediyesi Spor işleri Müdürü Yaşar Bıçak, Kartal belediye Meclis Üyesi Yasin Ünder, Kartal Belediyesi Spor işleri müdürlüğü katıldı.

Haber ;Foto Nuray Yılmaz

Galeri
📆 15 Haziran 2019 Cumartesi 00:01   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir