MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eksper Haber » Manşet » “Necdet Çam’dan açıklama; “Büyümeye Devam Ediyoruz”
“Necdet Çam’dan açıklama; “Büyümeye Devam Ediyoruz”

“Asılsız Dedikodulara İtibar Etmeyiniz”

Bölgenin önemli eğitim kurumlarından olan Necdet Çam Eğitim Kurumları’nın sahibi Necdet Çam, son günlerde ortaya atılan asılsız iddialarla ilgili bir açıklama yayınladı.

Necdet Çam Eğitim Kurumları Atalar Şubesi’nin el değiştirdiği iddialarının asılsız olduğunu vurgulayan Necdet Çam; “Büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Necdet Çam Eğitim Kurumları’nın sahibi Necdet Çam yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Değerli velilerimiz, sizleri Necdet Çam Eğitim Kurumları Atalar Şubesi adına ortaya atılmış bazı kurumsal dedikodular hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Maalesef kurumumuz için “satılmış”, “el değiştirmiş” gibi doğru olmayan söylentiler vardır. Gerçekte olan durum ise büyüyen ve gelişmekte olan kurumumuza bu süreçte bize ortaklığı ile destek olan Okulumuz Cemal Çam Anadolu Lisesi Müdürü ve Fizik Öğretmeni Doğan Çağlar Bey ile zaten var olan bir ortaklığın alenen dile getirilmesidir. Lütfen kurumumuzun “el değiştirdiği” veya “satıldığı” gibi söylentilere itibar etmeyiniz. Kurumumuzun tüm şubeleri her zaman olduğu gibi tek merkezden yöneltilmeye devam edilecektir. Bizler şu anda Yakacık ve Atalar şubelerimizde ve ilerleyen süreçte açmayı planladığımız yeni şubelerimizde sizlere en iyi şekilde kendi adımızla hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

📆 12 Ocak 2023 Perşembe 18:10   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir