MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Manşet » Oktay Kaya’dan Basın Temsilcilerine Teşekkür
Oktay Kaya’dan Basın Temsilcilerine Teşekkür

Türkiye Harp Mâlülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Gazi Oktay Kaya Basın temsilcilerine yazılı açıklama ile açıklama yaptı.

İşte o açıklama ;

Basınımızın saygıdeğer temsilcileri,

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi olarak yaptığımız faaliyetlerimizin kamuoyunda duyulması ve bilinmesi için , bizlere olan sevginize olan inancımızla , düzenlediğimiz haber ve açıklamaları sizlere WhatsApp ve Facebook üzerinden gönderiyoruz.
Bizlere sahip çıkarak , şehit ailelerimizin , gazilerimizin sesi olmanız , faaliyetlerimizi gazeteleriniz üzerinden kamuoyuna duyurmanız bizleri son derece mutlu ediyor.

İçinde bulunduğunuz çeşitli sıkıntılara rağmen meslek onurunuzla yaptığınız görev her türlü takdirin üstündedir.
Sorunlarımıza , sıkıntılarımıza , çalışmalarımıza göstermiş olduğunuz duyarlılık bize güç ve moral vermektedir.

Vatanını, milletini, bayrağını seven , şehitlerimizin emanetleri ailelerimize ve gazilerimize sahip çıkan yerel basın kuruluşlarımıza ve bu saygın kuruluşlarımızın siz saygıdeğer mensuplarına Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi yönetim kurulu ve tüm üyelerimiz adına şükran duygularımızla teşekkür ediyorum.

Şehit ve gaziler vurulunca değil unutulunca ölürler. Bizleri unutmayan kıymetli basınımıza ve vefakar gazeteci gönül dostlarımıza canı yürekten sevgi ve saygılarımla.

Oktay KAYA
Başkan.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi.

📆 01 Haziran 2020 Pazartesi 22:53   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir