MENÜ ☰
Eksper Haber » Belediye, Eğitim, Manşet, sultanbeyliği belediyesi, Toplum » Okul Birincileri Ödüllerini Aldı
Okul Birincileri Ödüllerini Aldı

Sultanbeyli Belediyesi yaptığı törenle okul birincilerini ödüllendirdi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törende Belediye Başkanı Hüseyin Keskin öğrencileri tebrik etti.

Sultanbeyli Belediyesi her yıl ilçede okul birincisi olan öğrencileri ödüllendiriyor. Bu sene de gelenek bozulmadı ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılında okullarında birinci olan öğrenciler ödüllendirildi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda Başkan Keskin öğrencilere başarılar diledi. Tüm eğitim camiasını kutlayan Başkan Keskin, “Öğrencilerimizi azimleri için tebrik ediyorum. Bu salondaki gençlerimizin gözlerine baktığımızda ışık görüyoruz. Her biriniz çok kıymetlisiniz. Türkiye’mizin geleceği sizlere emanet. Hayat boyu sizlere başarı diliyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar da yaptığı konuşmada eğitim camiasının her yıl toprağa tohum ektiğini ifade etti. Haziran ayında okulların kapanma döneminde Sultanbeyli Belediyesi’nin öğrencileri her yıl ödüllendirdiğini ifade eden Çağlar, bu program için Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e ve Sultanbeyli Belediyesi’ne teşekkür etti. 
İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ise yaptığı konuşmada eğitimin önemine değindi. Sultanbeyli’de eğitim alanında çok büyük çalışmalara ve başarılara imza atıldığını vurgulayan Kubilay, öğrencileri, öğretmenleri ve velileri tebrik etti.

Konuşmaların ardından okul birincileri ödüllerini aldı. Program çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi. 

📆 18 Haziran 2019 Salı 16:41   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir