MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » Perihan Tekin’den Mahalle Temsilcilerine Görev: Ekmek Teknesi İçin Yoğun Propaganda
Perihan Tekin’den Mahalle Temsilcilerine Görev: Ekmek Teknesi İçin Yoğun Propaganda

Vatan Partisi Kartal İçle Başkanlığı, İlçe Başkanı Perihan Tekin’in başkanlığında toplandı. Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda, Korona virüs salgını ile ilgili Belediyenin, Kaymakamlığın, Emniyet Güçlerinin ve Muhtarların çalışmalarını değerlendirildi.


Korona virüs salgınına karşı toplumsal dayanışmanın önemi ve Vatan Partisi’nin Üretim Devrimi Hedefi için sosyal medyada ve mahallelerde propaganda seferberliği kararı alındı. Yeni tip korona virüs salgınına rağmen Vatan Partisi’nde siyasi çalışmalar ve toplantılar hız kesmeden devam ediyor.


Korona sürecinde mahallelerdeki son duruma ilişkin raporlar, İlçe Yönetim Kuruluna sunuldu. Salgının tırmandırdığı ekonomik krize vurgu yapan Vatan Partisi Kartal İlçe Başkanı Tekin, mahalle temsilcilerinin ve sosyal medya sorumlularının Üretim Devrimi programını en geniş çevreye anlatmalarını istedi. Bu konuda bütün mahalle teşkilatlarına “propagandaya yoğunlaşma” talimatı verdi.


Vatan Partisi Kartal İlçe Başkanı Perihan Tekin’in son gelişmeler üzerine Vatan Partisi Genel Merkezi’nin bu süreçte hangi çalışmalara odaklandığı bilgisini verdikten sonra konuyla ilgili Yönetim Kurulu Üyelerinin görüşlerine başvuruldu. Genel olarak merkezi propagandanın güçlendirilmesinin yanında yerelde yapılacak çalışmalara vurgu yapan Yönetim Kurulu Üyeleri korona virüsü ile mücadelede toplumsal dayanışmanın ve millete umut veren tutumların belirleyici olduğu gerçeğinden hareketle, internet ortamında iletişim arttırılması ve Vatan Partisi Kartal İlçe Başkanlığının sürece ne gibi katkılar sağlayabileceği üzerinde konuşuldu.
Tekin, Yönetim Kurulu Toplantısının kapanış konuşmasında; salgınla mücadele sürecinin daha kısa sürede başarıya ulaştırılması adına Kartal Vatan Partisi olarak üzerimize düşen bütün görevleri en yüksek istek ve fedakârlıklarla yerine getireceğiz. Bu anlamda öncelikle sağlık çalışanlarının görevini daha sağlıklı koşullarda yapabilmeleri için Sağlık Bakanlığı’nın, İçişleri Bakanlığı’nın ve Kartal Belediyesinin işaret ettiği yönergelerin hayata geçirilmesi için çalışacağız dedi.

BizBizeYeterizTürkiyem

Galeri
📆 14 Nisan 2020 Salı 18:56   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir