MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet » SOĞUKPINAR KADIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
SOĞUKPINAR KADIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Çekmeköy Belediyesi’nin Soğukpınar Mahallesi’nde inşa ettiği Kadın Spor ve Yaşam Merkezi’nde eğitimler başladı.

 Modern ve Model Çekmeköy vizyonu ile ilçede çeşitli alanlarda yatırımlara devam eden Çekmeköy Belediyesi, Soğukpınar Mahallesi’ne yapım aşaması tamamlanan 600 m2 alana sahip Kadın Spor ve Yaşam Merkezi’nde eğitimlere başladı. Kadınların kullanımına özel inşa edilen merkezde alanında uzman 2 kadın antrenör ve diyetisyen eşliğinde; fitness, pilates, zumba, spinning ve diyetisyen desteği ile sağlıklı yaşam hizmeti sunuluyor.

Cuma günleri hariç haftanın 6 günü saat 09:00-21:00 saatleri arasında Çekmeköylü vatandaşlara hizmet veren tesise kayıt işlemi kimlik kartı ile bizzat müracaat ile gerçekleştiriliyor.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Sağlıklı nesillerin yetişmesi ve vatandaşlarımızın hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için ilçemizde çeşitli spor tesislerimiz ile hemşehrilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Çekmeköylü kadın kardeşlerimiz içinde bu manada çok özel bir mekanı ilçemize kazandırmış olduk. Sporlarını yaparken aynı zamanda uzman diyetisyenimiz ile görüşerek te sporlarına göre beslenmelerini düzenleme imkanına sahip olacaklar. İlçemiz kurulduğu günden bu güne spor ve sporculara verdiğimiz desteği sürdürmeye ve ilçemize yeni spor alanları kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

📆 18 Eylül 2023 Pazartesi 17:16   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir