MENÜ ☰
.
Eksper Haber » flaş, Manşet, Toplum » SOKAK HAYVANLARI İÇİN CUMHURİYET PARKI’NDAYIZ
SOKAK HAYVANLARI İÇİN CUMHURİYET PARKI’NDAYIZ

Maltepe Belediyesi, Anadolu yakasının en büyük parkı Cumhuriyet Parkı’nda, 16 Haziran Pazar günü “Sokak hayvanları için el ele” isimli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Hayvan sahiplerini ve dostlarını buluşturacak etkinlikte, sokakta yaşayan can dostlarımıza destek verilecek. 

       Maltepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Farmina Pet Foods Türkiye sponsorluğunda düzenlenecek olan şenlik, Cevizli Mahallesi Tugayyolu Caddesi’nde bulunan parkta, 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Festival havasında geçecek etkinlikte alışveriş ve tanıtım standları kurulacak.  Müzik, yarışmalar ve hediyelerle dolu etkinlikle hayvan dostları eğlenceli anlar yaşayacak.  Farmina Pet Foods Türkiye, 500 kg mama bağışında bulunacak. Katılımcılara sokak hayvanlarına verilmek üzere ücretsiz mama dağıtılacak. Havaların ısınmasıyla birlikte zorluk çeken sokaktaki dostlarımızın ihtiyaçlarına dikkat çekilecek.

EN STİL SAHİBİ KÖPEK YARIŞMASI

       Etkinlikte köpekler için kaşık içinde yumurtayla koşu yarışı ve stil yarışması yapılacak. Jüri, köpeklerin giydiği kıyafetlere göre ilk üçü seçecek. Etkinlikte hayvan dostları en stil sahibi köpekler ile tanışacak.

📆 14 Haziran 2019 Cuma 22:31   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir