MENÜ ☰
.
Eksper Haber » Galeri, Kartal, Manşet, Toplum » TAŞKIN GÜRLER; İYİ PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞINA BENDE ADAYIM
TAŞKIN GÜRLER; İYİ PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞINA BENDE ADAYIM

GÜNEŞE DÖNDÜK YÜZÜMÜZÜ

Tüm Ülkede olduğu gibi İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı da 31 Mart seçimlerinde CHP ile iş birliği yaptı ve seçimlere beraber girdiler. 
Kurulduğu günden bu güne iyi bir çıkış yakalayan ve her geçen gün oy sayısını arttıran İYİ Parti ilerki dönemlerde Ülke Yönetiminde büyük rol alacak gibi.


Kartal İlçe Başkanlığında geçtiğimiz günlerde değişen İlçe Başkanlığı koltuğuna Burak Tok getirildi. Gelecek günlerde ve muhtemelen 23 Haziran İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerinden sonra İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı bir kongreye gidecek…
Yapılacak olan kongrede İlçe Başkanlığına aday isimler arasında Taşkın Gürler’inde ismi geçiyor. Kuvvetli adaylar arasında adı geçen Gürler siyasetin mutfağından gelen birisi. 
Aktif siyaseti hiç bırakmamış ve devam ettiren Taşkın Gürler, geçtiğimiz günlerde partililerine bir iftar verdi. Geniş katılımlı gerçekleşen iftara siyaset ve iş dünyasından önemli isimler katıldı. 
Kartal siyasetinde de önemli rol oynayan Gürler’in adını önümüzdeki günlerde de sık sık duyacak gibiyiz. 
Taşın Gürler kimdir; Taşkın Gürler :1972 Trabzon doğumlu ,aslen Gümüşhane ‘li olup ilk, orta ve lise eğitimini Trabzonda, Üniversite eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi fen fakültesi matematik bölümü okumuş. 
30 senedir Kartalda ikamet etmekte olan Gürler Mhp Siyaset okulu ilk mezunlarından olup,Ülkü ocakları ve Mhp yönetim lerinde çeşitli görevler aldıktan sonra istifa ederek İYİ parti saflarına katılmış. İYİ parti Kartal ilçede başkan yardımcılığı görevinde de bulunan Gürler Kartalda büfe işletmeciliği yapıyor.
Gürler,Gümüşhane dernekler platformu üyeliği, Turan eğitim gönüllüleri kurucu üyeliği yapan ve Güdef ve çeşitli toplumsal yapıp ve stk larda gorevler almış, bekar olan Gürler ,İyi derecede İngilizce bilmektedir.
Taşkın Gürler son olarak İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığına aday olduğunu ve kendisi ile beraber bu göreve talip olan arkadaşlarınada başarılar diledi.


📆 01 Haziran 2019 Cumartesi 22:27   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir