MENÜ ☰
Eksper Haber » Manşet, Toplum, tuzla » Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi 703 Öğrencisini Üniversiteye Uğurladı
Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi 703 Öğrencisini Üniversiteye Uğurladı

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi (TUZGEM ) üniversite hazırlık kursunda eğitim alıp, üniversite giriş sınavlarında başarılı olan öğrencilerimiz, kendileri için düzenlenen yemek programında bir araya geldi.
Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, gençlerimizi üniversite hazırlık kurslarımız ile geleceğe hazırlarken, kulüp çalışmalarıyla da bilimden sanata, kültürden spora birçok alanda hizmet vermeye devam ediyor. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezimiz; Mehmet Akif Ersoy Gençlik Gemisi, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı ve Yayla Gençlik Merkezi bünyesinde  yürüttüğü kulüp çalışmaları ile her yıl yaklaşık 5000 öğrencimize hizmet vererek eğitim alanında çalışmalarını sürdürüyor.
Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemek programına Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Selami Gülırmak ve Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi üniversite hazırlık kursunda eğitim alarak üniversiteli olan öğrencilerimiz katıldı.
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu program da yaptığı konuşmada “ Başarılarınızdan dolayı siz gençleri ve bu süreçte büyük bir özveri ile çalışan öğretmenlerimizi kutluyorum. Eğitim sürecinde TUZGEM’in öğrencilere büyük katkı sağladığını bu vesile ile bir kez daha görmüş olduk. Tuzla’yı Eğitim Kenti haline getirerek eğitime büyük destekler veren Tuzla Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı’ya ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan yaptığı konuşmada Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın selamlarını iletti. Özcan ,“Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezimiz (TUZGEM) 2012 yılında hizmet vermeye başladı. Sosyal belediyecilik anlayışı ile Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı Tuzla’da yaşayan her kesime, her yaş grubuna ihtiyaçları olabilecek bütün alanlarda hizmet noktaları oluşturdu. Gençlerimizi geleceğe hazırlama konusunda TUZGEM bu projelerden biri olmuştur. Geleceğe, gençliğe büyük önem veren Tuzla Belediye Başkanımız adına sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum ”dedi.
TUZGEM’de eğitim alarak üniversiteli olan gençler eğitim gönüllüsü gençlerin eğitimleri için her türlü imkanı sunan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ettiler.
Bilimden sanata, eğitimden spora birçok alanda kursların olduğu ve bir marka haline gelen Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi yeni dönem kursları 16 Eylül de başlayacaktır.

📆 29 Ağustos 2019 Perşembe 23:45   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir