MENÜ ☰
.
Eksper Haber » GÜNDEM, Manşet, Toplum » Uluslararası Asansör İstanbul 2021, tüm yılların rekorunu kırdı!
Uluslararası Asansör İstanbul 2021, tüm yılların rekorunu kırdı!

Dünya asansör sektörü, İstanbul’da her zamankinden çok daha büyük bir fuarda buluşacak…

İyi günler;

Sektöründe dünyanın en büyük üç fuarından birisi olan Asansör İstanbul, 25 – 28 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek 17. buluşma öncesi tüm yılların rekorunu kırdı. Tarsus Turkey tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle organize edilen fuar, metrekare ve salon bazında tüm zamanların en yüksek rakamına ulaştı.

“Bu başarı, Dünya Asansör Sektörü’nün, İstanbul’daki fuarımıza olan güveninin bir göstergesi. Yoğun katılım talebi üzerine bu yılın başında salon sayısını 8’e çıkarmıştık” diyen Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, Asansör İstanbul 2021’e yurt içi ve yurt dışından yeni katılımların hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Uluslararası Asansör İstanbul 2021, asansöre dair tüm ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojilere ev sahipliği yapacak. Fuarda, makine ve motor sistemlerinden kumanda sistemlerine, sinyalizasyondan elektronik sistemlere, kabin ve karkaslara, kat & kabin kapılarından raylara, askı halatlarından işaret ve etiketlemeye, yürüyen merdiven ve yollardan tamamlayıcı ekipmanlara kadar binlerce ürün bir arada sergilenecek.

Ayrıca Asansör İstanbul’da, virüs bulaşma riskini en aza indirmeye yardımcı temassız çağrı sistemiyle çalışan asansörlerden, bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen çözümlere, kendi kendini temizleyen kabinlerden, buton yerine hologram teknolojilerine sahip asansörlere kadar farklı çözümler de ziyaretçilerle buluşacak.

İzninizle bilgi ve değerlendirmelerinize sunuyoruz.

İyi çalışmalar, sağlıklı günler.

Kemal Arslan

Mass İletişim Danışmanlığı

Galeri
📆 01 Temmuz 2020 Çarşamba 10:25   ·   💬 0 yorum   ·   Yazdır Yazdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir